[O2] Problem z podparciem lędźwiowym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • edon
    Classic
    • 2011
    • 9

    [O2] Problem z podparciem lędźwiowym

    zaczynam się zastanawiać nad Nokia CK-200, gdyż używam 2 telefonów...
  • opbmarek
    Ambiente
    • 2010
    • 110

    #2
    [O2] Problem z podparciem lędźwiowym

    Jeżeli można chciałbym odświeżyć temat dotyczący podparcia lędźwiowego, oraz pamięci fotela. Jak się nie mylę, to wraz z pamięcią ustawienia fotela powinny również działać samoczynne ustawienia lusterek pod konkretne ustawienie fotela dla jednego z trzech kierowców. Może ktoś biegły w elektronice II może podpowiedzieć który moduł odpowiada za powyższe. Byłbym bardzo wdzięczny za podanie ewentualnego numeru katalogowego. Zadaję takie pytanie, ponieważ kiedyś w ASO Śliwka w Katowicach stwierdzili, że w wydruku błędów pojawił się problem ze sterownikiem za to odpowiedzialnym. Oczywiście stwierdzili, że wydruku dać mi nie mogą. Liczę na Waszą wszechstronną wiedzę i ewentualną pomoc.

    Komentarz

    • piotrek_gdy
      RS
      • 2008
      • 7723
      • Volkswagen
      • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

      #3
      opbmarek, najprościej podłącz VAGa u któregoś z kolegów i będziesz wiedział
      o ile mnie pamięć nie myli jest sterownik pamięci zamontowany pod fotelem i jeszcze jeden w drzwiach kierowcy
      a w czym dokładnie leży problem?
      nie pamięta ustawień?
      może nie zaprogramowałeś auta pod kluczyk?
      albo padł jeden z silniczków

      ASO ma obowiązek użyczyć ci kopii wydruku na twoje życzenie
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz

      • opbmarek
        Ambiente
        • 2010
        • 110

        #4
        piotrek_gdy, Posiadam oktawkę z pełną elektryką. Fotel kierowcy- wszystko działa oprócz podparcia lędźwiowego oraz pamięci ustawienia fotela. Jak ją kupiłem wszystko grało. Od pewnego czasu przełącznik góra -dół oraz przód - tył podparcia lędźwi z boku fotela - słychać załączanie styków, ale niestety silniczki się nie ruszają. Przyciski pamięci fotela w ogóle nie reagują. W instrukcji czytałem, że powinno być słychać brzęczek po zapamiętaniu ustawień, a tu nic.

        Komentarz

        • piotrek_gdy
          RS
          • 2008
          • 7723
          • Volkswagen
          • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

          #5
          opbmarek, a może po prostu wtyczka ci sie wypięła?
          zobacz pod fotel i sprawdź mocowanie wtyczek
          no i podłącz VAGa żeby dokładnie było wiadomo jakie są błędy

          Zamieszczone przez opbmarek
          powinno być słychać brzęczek po zapamiętaniu ustawień
          bardziej dzwonek jak od niezapiętych pasów
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz

          Pracuję...